CD Zadara rada drahá

  1. Co maj rodiče nejradši Suchý & Konopáč 2:21
  2. Kaluže Suchý & Konopáč 1:59
  3. Kamarádky Suchý & Konopáč 2:56

Písničky pro superhrdiny, děti, dětiny, mimina i maminy
spolu napsali skladatel a písničkář Tomáš Suchý a textař David Konopáč.
Zpívají – Radůza, Iva Pazderková, Kateřina Chrenková, Bára Gudasová, Tomáš Suchý ad.

První písně začaly vznikat už v rané době covidové na jaře roku 2020.
Nápady létaly internetem z Trutnova do Berouna a z Berouna zase do Trutnova
až z toho vzniklo 16 písniček, které si právě teď můžete poslechnout.

K nahrávání je společně s Tomášem připravil hudební producent a skvělý muzikant Pepa Štěpánek, který posléze sestavil kapelu ze svých kamarádů muzikantů a ve studiu 3bees Praha je z jara 2021 jednu po druhé natočil.

Kapela hrála v obsazení Pepa Štěpánek (kytary, banjo, ukulele) Honza Steinsdörfer (klavír, klávesy, melodika) Honza Lstibůrek (basová kytara, kontrabas) Martin Novák (bicí, perkuse, zvonkohra) a Pepa Malina (housle, irská flétna), který své dva party nahrál po netu z pohodlí svého domova.

Vše důsledně zaznamenal Petr Houdek ve studiu 3bees Praha a poté v Soundvice studiu Praha k dokonalosti smíchal Adam Pakosta.

Výtvarnou stránku obalu má na svědomí výtvarník, animátor, ilustrátor a kmenový člen Televize Estráda Mikuláš Suchý

Jsou to písničky plné trápení, krizí, problémů, traumat a vůbec všeho, co se týká šťastného dětství. A proto věříme, že i vy v nich objevíte něco pro sebe a ze sebe.

Tomáš Suchý je skladatel, textař a písničkář (sólové album Záchytný bod), a v neposlední řadě také kapelník a zpěvák skupiny Ponožky pana Semtamťuka, se kterou vydal doposud pět alb (Plovárna, Příhodný vítr, Máme doma papouška, Na komoru a Mezi krami)

David Konopáč je textař píšící pro široký záběr country, folkových a popových kapel, jako např. Poutníci, Láska ad. Ve skupině Jarabáci, je dokonce nehrajícím členem 🙂 Pracuje jako klinický logoped pro dospělce.

front_zadararada_02 maly
inlay cd3

Video

Kontakt

booking:

Tomáš Suchý
+ 420 732 156 122